Ana sayfa

CONVA MACHINERY PARTS Co., LTD

iyi kalite Motor Parçaları Turboşarjer satış için
Çin'de çok çok iyi tedarikçi!

—— Evgeny Kravets

Conva iyi arkadaşlar

—— Centilmen

Merhaba Alina, e-postanız için teşekkür ederim. Ürünleri aldım. Görünüm hizmetinize iyi geldi - çok mutlu görünüyor

—— Arun Tanwar

Ben sohbet şimdi

CONVA MACHINERY PARTS Co., LTD

1 2 3 4 5 6 7 8 9
CONVA MACHINERY PARTS Co., LTD CONVA MACHINERY PARTS Co., LTD CONVA MACHINERY PARTS Co., LTD CONVA MACHINERY PARTS Co., LTD CONVA MACHINERY PARTS Co., LTD CONVA MACHINERY PARTS Co., LTD CONVA MACHINERY PARTS Co., LTD CONVA MACHINERY PARTS Co., LTD CONVA MACHINERY PARTS Co., LTD
Fabrika

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Dünya çapında
Markalar : CMP, Isuzu, Komatsu, Kobelco, Kedi, Volvo, Kato, Mitsubishi
No. Çalışanları : 100~120
Yıl kurulan : 2004
İhracat p.c : 80% - 90%
Conva Makine parçaları HongKong Co, Ltd Guangzhou, Çin'in en büyük profesyonel makine inşaat işletmelerinden biridir bulunmaktadır. biz Turbocharger ve Liner Kitleri, Komatsu, Caterpillar, Hitachi, Mitsubishi, Cummins Yanmar, Daewoo, Hyundai, Nissan, Hino, Deutz, Volvo Perkins, Toyota.and da dahil olmak üzere on.OEM hizmetleri de dahil olmak üzere Turbocharger ve Liner Kitleri üreticiyiz.Turbolarda paslanmaz lider imalat, geçen yıl 23000 adet makine satıldı, uygun pazarlama ağı ve mükemmel servis sonrası.

Firmamız yerel pazarda çok güçlü bir şekilde satan kendi ürünlerimiz üzerinde "CMP" markası geliştirmektedir. Ülkemizde başarıya ulaşması nedeniyle yurtdışında potansiyel bir satış olabileceğini düşündük ve tavsiyelerinizi de memnuniyetle karşılıyoruz. Gerçekten yüksek kalite ve makul fiyat, çünkü ürünlerimizi tanıtmak ve yurtdışı pazarımızı genişletmek zorundasınız, sizin düşüncenize göre, ilçenizde bir pazar var mı? CMP markasının ünlü bir marka olacağına inanıyoruz ve sıcak olacak - yakın gelecekte dünya çapında satış yapmak.

Misyonumuz müşteriye hizmet etmektir. iş modelimiz müşteriye hoş bir hizmet deneyimi sunmaktır. Bu deneyim, saygı ve nezaketle karşılanmaktadır. İhtiyaçlarınızı derhal çözmek için stoklamak için çok çalışmaktayız.

İletişim bilgileri
CONVA MACHINERY PARTS Co., LTD

İlgili kişi: Miss. Alice

Tel: 86-20-82193656

Faks: 86-20-82193656

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)